Do našeho týmu sekce sklenářtví hledáme nového kolegu - technika s obchodním duchem.

Co Vás čeká:

  • práce ve sklenářské dílně i kanceláři
  • jednání se stávajícími zákazníky
  • aktivní rozšiřování portfolia zákazníků
  • prezentování společnosti a našich služeb
  • zajišťování objednávek a administrativy s nimi spojené
  • mapování nabídky konkurence
  • sestavování kalkulace ceny výrobků a služeb (znalost principů tvorby cen)
  • příprava obchodních plánů a odpovědnost za jejich plnění
  • práce při montáži stavebního skla s občasnými výjezdy v rámci regionu Zlínského kraje

Požadujeme:

  • technické dovednosti
  • manuální zručnost a přesnost
  • prodejní a obchodní dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • vysokou míru orientace na výsledky
  • spolehlivost, loajalitu a flexibilitu
  • výborné komunikační schopnosti
  • příjemné vystupování

Výhodou je:

  • pokud máte zkušenosti ze sklenářské nebo zámečnické praxe

Co vám můžeme nabídnout:

  • příjemné pracovní zázemí
  • prémie dle úspěšnosti prodeje
  • 13. plat podle hospodaření firmy
  • nástup možný ihned

Svůj životopis zašlete na e-mail: vrba%z%ergobest.cz